Strefa klienta

Tutaj sprawdzisz swoje zobowiązania. Sprawny i bezpieczy system zdalnego dostępu do Twoich wpłat i rozliczeń.


O firmie

Dariusz Węgrzyn „ Gestion”  Zarządzanie i Administowanie Nieruchomościami jest młodą, dynamiczną firmą, prowadzącą działalność w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami, ze szczególnym uwzględnieniem Wspólnot Mieszkaniowych, kamienic prywatnych oraz obiektów komercyjnych. Nazwa pochodzi z języka francuskiego „Gestion” – Zarządzanie.

Firma posiada Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Zarządcy Nieruchomości. Kierowana jest przez licencjonowanego Zarządcę Nieruchomości - Dariusza Węgrzyna, nr licencji 17988 (zobacz) nadaną przez Ministra Infrastruktury, z  doświadczeniem zdobywanym przez wiele lat w pracy zawodowej oraz w działalności dodatkowej jako członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Krakowie  ( w latach 2004-2007 oraz obecniej kadencji 2013-2016 ).
Od maja 2010 r. jestem członkiem Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów w Krakowie (zobacz). Posiadam również uprawnienia elektroenergetyczne SEP z zakresu eksploatacji ( świadectwo kwalifikacji nr 521/110/I/2010 ) i z zakresu dozoru ( świadectwo kwalifikacji nr 521/111/I/2010 ).
Swoją wiedzę stale doskonalę  poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach:

Wieloletnie doświadczenie pozwala dopasować ofertę do Państwa oczekiwań i potrzeb. Stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do klienta, stwarzając Państwu jak najlepsze warunki do zaspokojenia potrzeb mieszkańców i utrzymania infrastruktury technicznej obiektu. Wiemy jak dużej wiedzy i zaangażowania wymaga zarządzanie nieruchomością, dlatego wszelkie działania podejmujmy z wielką rozwagą i odpowiedzialnością.

Celem firmy jest:

  • Budowanie długofalowych relacji z właścicielami i mieszkańcami nieruchomości.
  • Przejrzyste zasady współpracy.
  • Określenie zakresu kompetencji Współwłaścicieli, Zarządu, Administratora.
  • Wysoki standard obsługi współwłaścicieli:
  • terminowość
  • dostępność (telefoniczna, e-mailowa, osobista)
  • przekazywanie na bieżąco informacji dotyczącej nieruchomości
  • stała komunikacja z Zarządem Wspólnoty oraz pomoc w podejmowaniu decyzji.
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów z polecenia obecnych klientów zadowolonych z jakości świadczonych przez firmę usług.